Hakkımızda

,

"Geocaching Maceraları" blogu bizim ikinci blogumuz.

Geocaching Maceraları blogumuzda; Dünya üzerinde oldukça yaygın olan ancak ülkemizde henüz çok yaygın olmayan "Geocaching" oyununu tanıtmak, "Geocaching" ile ilgili bilgiler vererek eksikliğini çektiğimiz Türkçe içerik sıkıntısına bir nebze olsun çare olmak, kendi sakladığımız ve bulduğumuz kutularla ilgili yaşadıklarımızı sizlerle paylaşmak, Dünya'daki "Geocaching" ile ilgili farklı etkinlikleri ve haberleri vermek  için kurulmuş bir blogtur.

Biz Kimiz?

Blogumuzun sağ tarafındaki sosyal medya butonlarından google + 'ya ait olan butondan benim profilime ulaşabilirsiniz. Blogu eşimle birlikte hazırlıyoruz.

Blog yazmayı seven bir aileyiz. :)


Başlangıç: 

İlk olarak eğer "Geocaching" oyununda yeni iseniz;


yazılarımızı okuyarak blogumuzu kullanarak oyuna adım atabilirsiniz.

Blog

Blogumuz Kullanımı:

Blogumuzda yayınlanan içerikler aksi belirtilmedikçe bizim tarafımızdan hazırlanmış, bize ait içeriklerdir. İçeriklerimiz ile şunları yapabilirsiniz;

 • Sosyal medya butonlarımızı kullanarak, facebook, twitter, google+ vb. sosyal ağlarda içeriğimizin linkini paylaşabilirsiniz.

 • İçeriğimize ait linkler diğer sayfalarda paylaşılabilir, kaynak olarak gösterilebilir. Ancak yazılarımızın tamamı veya bir kısmı izinsiz olarak kullanılamaz.

yukarıdaki kurallar dışında yapılan hareketler  "5846 Sayılı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu"'na göre telif hakkı doğurur.

7 yorum:

 1. çok başarılı bir başlangıç olmuş.. tebrik ederim ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler.. Sayenizde haberimiz olan Geocachingi ülkemizde daha da ileri noktalara taşımak istiyoruz.

   Sil
 2. Murat selam
  2013 hedefi koydunuz mu kendinize?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Abi selam. Projeler sayfasındaki yorumuna cevap yazdım hedeflerle ilgili olarak. Güzel hedefler düşünüyoruz.

   Sil
 3. bu aralar cok boşladın blogu...

  benim bloga bi konuk yazar yazısı patlat bence... ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Abi gerçekten geocaching maceralarını çok boşladım. Ama unutmadım. Yeni yazılarımı Şubat ayından itibaren paylaşmaya devam edeceğim. Senin blog için de yazacağım bir yazı uzun zamandır aklımda. Bir de sen yazmışken hatırlatayım. 5 dakikada Geocaching projemiz vardı. :) O projeyi yapmamız lazım :P

   Sil